14 відгуків

Прием заказов и сообщений на выходных не работает. Напишите нам на электронную почту decora.deluxe@gmail.com и мы обязательно ответим вам с понедельника. Спасибо за понимание.

3D панелі

Об'ємні гіпсові панелі — модна новинка на ринку оздоблювальних матеріалів. Проте вже зараз можна сміливо заявити, що завдяки цілому комплексу своїх переваг перед іншими оздоблювальними матеріалами 3D панелі будуть в тренді ще дуже довго.

  • Універсальність. Об'ємні панелі прийшли на зміну гіпсовій ліпнині, яка добре виглядала лише у великих приміщеннях, оформлених у класичному стилі. Гіпсові панелі 3D чудово доповнять будь-який інтер'єр. Модерн, фьюжн, ар-нуво, мінімалізм — скрізь вони будуть виглядати витончено і доречно. Гіпсові панелі можна комбінувати з більш звичними оздоблювальними матеріалами або використовувати окремо, фарбувати у будь-який вподобаний тон або залишити необробленими... Словом, використання 3D панелей в інтер'єрі дає величезний простір для фантазії.
  • Практичность. Отделочный материал из гипса служит действительно долго, за ним просто ухаживать — достаточно просто протереть панель влажной тканью. Гипсовые панели обладают тепло- и звукоизоляционными свойствами, а это не бывает лишним даже в самом хорошем доме. Еще один плюс — 3D панели пожароустойчивы.
  • Экологичность. Тренд на естественность и заботу о природе не сдает позиции. А выбирать максимально естественные материалы в дизайне интерьера не только модно, но и полезно для вашего здоровья.
  • Вартість. І це теж має значення. 3D панелі — витончене, красиве і доступне за ціною рішення, що дозволяє повністю перетворити простір, зробити його візуально більш просторим і світлим, або акцентувати увагу на окремій ділянці кімнати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner