14 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Склотканинні шпалери Wellton Optima

Склошпалери – єдиний вид рулонного настінного покриття, яке не підтримує горіння. Навіть при контакті з відкритим полум'ям склошпалери не виділяють токсичних речовин, тому що вихідними компонентами для їх виробництва є кварцовий пісок, сода, вапняк і глина. Ці натуральні природні компоненти роблять склотканинні шпалери екологічно чистим і безпечним настінним покриттям. Термін служби склошпалер досягає 30 років, протягом яких допускається до 20 перефарбовувань. Це настінне покриття не накопичує статичної напруги, за рахунок чого на ньому не накопичується побутовий пил. Мити і очищати склошпалери можна з застосуванням будь-яких, не тільки побутові, але і професійних миючих складів, оскільки це найміцніше рулонне настінне покриття, пошкодити яке при стандартній експлуатації майже неможливо. Склотканинні шпалери витримують навантаження на розрив до 3 тонн на квадратний метр полотна, завдяки чому склошпалери є справжніми антивандальними шпалерами, які захистять стіни від пустощів дітей, кігтів та дзьобів домашніх вихованців і Вашої необережності. З антивандальним характеристиками з склошпалерами не можуть зрівнятися ні вінілові, ні флізелінові під фарбування і ніякі інші звичні види шпалер.

Склотканинні шпалери можуть і повинні застосовуватися для внутрішньої обробки житлових і громадських будівель і споруд усіх категорій, у тому числі: дитячих, дошкільних, шкільних, наукових, лікувально-профілактичних, санаторно-курортних закладів, лікарень, поліклінік, готелів, аеропортів, залізничних вокзалів, кінотеатрів, театрів, музеїв, підприємств торгівлі, громадського харчування та харчової промисловості (санітарно-епідеміологічний висновок №05.03.02-03/2847 від 04.02.2016 р.). Згідно Сертифікату відповідності Технічному регламенту про вимоги пожежної безпеки і протоколу випробувань до нього, склотканинні шпалери: слабогорючие (Г1), важкозаймисті (В1), малонебезпечні за токсичністю продуктів горіння - нетоксичні (Т1) і володіють малою димоутворювальною здатністю (Д1). Крім того, підтверджено, що склошпалери не поширюють полум'я по поверхні (РП1). Склошпалери Wellton є будівельним матеріалом класу КМ1.

Склошпалери «Wellton Optima» - обробний матеріал вищого сорту. Вони випускаються з якістю, що має спеціальний «запас». Цей "запас за якістю" дозволяє задовольняти будь-які запити приватних споживачів і долати нерідко зустрічається у цієї групи покупців відсутність професійних навичок. У полотнах склошпалер «Wellton Optima» міститься достатня кількість стабілізуючої просочення на основі крохмалю, допомагає полотнам зберігати форму. Стабілізуюча просочення надійно оберігає полотна від деформації, за рахунок чого працювати з ними може навіть непідготовлений людина - "домашній майстер", оскільки саме для цієї групи споживачів (приватні особи і "домашні майстри") призначена ця колекція. Виготовляються в Китаї. Стандартна довжина рулонів в колекції - 25 метрів, ширина - 1 м. Таким чином, один рулон склошпалер колекції "Wellton Optima" містить 25 кв. м.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner