14 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Малярний стеклохолст

Тріщини на стінах і стелі, підступно з'явилися через тиждень після ремонту? Знайома картина. Деформація будівель неминуче призводить до руйнування будь-якого декоративного покриття, якщо попередньо поверхня не була надійно укріплена. Є рішення! Малярні стеклохолст (павутинка) – це декоративний і одночасно армуючий матеріал для обробки поверхонь у приміщеннях. Зміцнення поверхні склохолстом знижує ймовірність появи тріщин і створює чисту, рівну поверхню. Крім того, стеклохолст не підтримує горіння (клас будівельних матеріалів КМ1) і дуже простий у використанні.

 

В основі малярного склополотна лежить екологічно чисте скловолокно. На відміну від склошпалер, полотна малярних стеклохолстов формуються їх рубленого скловолокна, який скріплюється спеціальним сполучною на основі крохмалю.

Сфера застосування малярних стеклохолстов досить обширна. За допомогою цього матеріалу можна домогтися практично ідеальної поверхні, зміцнивши її і вирівнявши дрібні нерівності. Крім самостійного оздоблювального матеріалу під фарбування, малярний стеклохолст необхідні в якості армуючої і вирівнюючої підкладки під будь-які типи шпалер.

Приклеювати малярний стеклохолст, не удаляемую стару фарбу, пластикові поверхні, підстави старих шпалер, склопластик, дерев'яні плити ДСП.

Малярні стеклохолст і торгових марок Wellton і Oscar, як і всі матеріали з нашого асортименту, є екологічно чистими та безпечними матеріалами, застосування яких дозволено навіть у дитячих садках, школах і лікарнях.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner