14 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Клей шпалерний для склошпалер Caparol, Wellton, Oscar

Клей шпалерний для склошпалер "Wellton", "Oscar"

Основні переваги шпалерного клею марок Wellton і Oscar:

безпечні для здоров'я людей і домашніх тварин;

не забруднюють навколишнє середовище, не містять пігменту;

містять добавки, що виключають поява цвілі і грибка між стіною і декоративним матеріалом, навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю;

високоефективні і економічні - з 500 г сухого шпалерного клею виходить 8-10 кг готового клею;

зручні і прості в приготуванні - розводяться в холодній воді і готові до використання через 10 хвилин;

мають невеликий витрата: 250-300 г готового шпалерного клею на 1 кв. м стеклообоев;

готовий шпалерний клей в закритій ємності можна зберігати 2 місяці;

100%-але пристосовані для транспортування, завдяки герметичній, непромокаючої упаковці і різноманітності фасовок.

Порошкоподібний шпалерний клей під маркою Oscar має фасування по 500 м і 1000 м і зручну пластикову тару (спеціальні герметичні відра).

Порошкоподібний шпалерний клей Oscar і Oscar Premium фасується в картонні коробки по 300 р. Клей Wellton надходить у продаж в різних фасовках і упаковці, в залежності від призначення: для склошпалер - в поліетиленових пакетах, для малярних стеклохолстов і флизелинов - в пластикових відрах по 400 м і 800 р.

Готовий клей для склошпалер Oscar поставляється в пластикових відрах по 10 кг. Готовий до застосування дисперсійний шпалерний клей може застосовуватися як для склошпалер, так і для важких шпалер з текстильного волокна і шпалер на базі вінілу.

За допомогою всіх цих марок можна приклеювати склошпалери і павутинку практично на будь-яку поверхню - гіпсокартон, бетон, цегла, дерево та ін поверхні. Шпалерний клей при цьому наноситься на стіну, а не на шпалери, пензлем або валиком. Можливість коригування та зрушення шпалер після приклеювання зберігається протягом 15-20 хв.

Герметична упаковка надійно оберігає клей від вологи і засихання, т. к. виготовлена з урахуванням сучасних вимог дизайну. На упаковці ви знайдете всю необхідну інформацію для правильного приготування і використання шпалерного клею.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner